O nás

Buongiorno,

ráda bych se Vám představila, jmenuji se Zuzana a chci Vám povědět něco o našem webu a kamenném obchodě.

Samotná myšlenka vytvořit e-shop a kamennou prodejnu vznikla právě v Itálii, které říkám můj druhý domov.

Místo, kde jsem strávila část svého života a kde dodnes jezdím odpočívat, čerpat energii a inspiraci pro náš obchod. Itálie se tak stala mou neoddělitelnou součástí. Část mého srdce patří městu Pescara v oblasti Abruzzo, odkud pro Vás vozíme naše produkty a snažíme se vytvořit italskou pohostinnou atmosféru.

Avšak abych byla přesná, je potřeba zmínit, že původní myšlenka vznikla již v luxusním obchodě NOTTI D’ORO, zde jsem stále chodila a koukala na úžasný italský bytový ložní textil, který jsem vnímala jako velký nedostatek na českém trhu.

Mimochodem mezi nejznámější světové špičky patří italský návrhář Roberto Cavalli, značky Blumarine a GFFerrari, které můžete najít na našem e-shopu.

Itálie má jednoznačně nejlepší propracování bytového ložního textilu a samotný design je okouzlující.

Cítila jsem potřebu vytvořit něco, co by proměnilo mou domácnost v jedinečné místo. Zde se zrodila má milovaná kamenná prodejna, která sídlí v Havířově a e-shop www.zitalie.com.

Děkuji za Vaši přízeň. Bez Vás by to nešlo!

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení